00,00 €
Find us also at:
Przejdź do strony wsparcie
See all configurators

Trainings

Zarówno dla naszych stałych odbiorców jak i dla przyszłych Klientów organizujemy bezpłatne, profesjonalne szkolenia z zakresu oferowanych przez nas produktów. W zależności od potrzeb Klientów nasze szkolenia mają charakter warsztatowy, gdzie w niewielkich grupach uczestnicy poznają sprzęt od strony praktycznej, jak również organizujemy szkolenia produktowe podczas których przekazujemy naszym.

Klientom ogólną wiedzę na temat wybranego asortymentu. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez  doświadczonych specjalistów Działu Rozwoju Produktów. Dodatkowo organizujemy szkolenia prowadzone we współpracy z Producentami lub Generalnymi Dystrybutorami.

Uczestnictwo w szkoleniu potwierdzone  jest Certyfikatem gwarantującym posiadanie wiedzy z zakresu konfiguracji, instalacji i obsługi serwisowej  urządzeń dystrybuowanych przez naszą firmę. Organizujemy również szkolenia dopasowane do indywidualnych  potrzeb naszych Klientów – szkolenia dla handlowców, techników czy projektantów systemów zabezpieczeń.


Aktualnie prowadzimy zapisy na szkolenia:

Trainings are not available
Newsletter
To get information about news and promotions, please sign in your e-mail.
Find us also at


This payment is operated by PayUPayU installmentsZaufane opinie Ceneo.pl
×Comparison

Produkt został dodany do porównania. Produkty do porówniania możesz przeglądać w panelu "Moja ivolta".

×Added to cart
Product added to cart.

continue shoppingSee cart
Sprawdź również:

×The offer has been sent
Please enter the e-mail adress, to which the offer should be sent to.

×The offer has been sent
The offer has been sent to the following adress: .

System informations

Niniejszym informujemy, iż pobranie faktury korygującej w formie elektronicznej przez Klienta poprzez kliknięcie w link "Tak potwierdzam", jest równoznaczne z potwierdzeniem przez Klienta otrzymania przedmiotowej faktury. Dziękujemy i zapraszamy do ewentualnego kontaktu pod numerem 22 295 06 06.I diagreeI agree